Skocz do zawartości
Witamy na FragArena.pl - Baw sie dobrze!

Volter

Podanko

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiem, Rekrutacja wytrzymana ale ośmielę się napisać,  z racji tego że cóż ktoś forum musi posprzątać 

• Imię: Damian
  • Ile czasu dziennie spędzasz na forum?: 5 -6 h?
  • Przeczytałeś/aś i akceptujesz regulamin forum oraz chatbox'a ?: Oj tam 
  • Umiejętność moderowania forum na silniku IPS w stopniu od 1 do 10: 10 może 11 wzależności czy musiałbym coś napisać 
  • Znajomość ortografii i poprawnej pisowni w stopniu od 1 do 10: 7
  • Doświadczenie jako moderator: Troszku mam
  • Dlaczego akurat ty masz zostać moderatorem: Ktoś musi, zacząć sprzątać to Forum, doprowadzić do stanu użytkowania, trzeba sprzątać posty  które nic nie wnoszą do wątku, a tylko zaśmiecają,  to jest ten Dzień aby zmienić oblicze Fragareny.pl niech ktoś z czasów dawnych, zostanie Moderatorem, to uwierzcie Warny będziecie odrabiać, aż się nauczycie. Kiedyś człowiek przestrzegał zasad, oraz starał się wnosić coś, gdy pisał temat ew. Post. A teraz mirsz marsz, trzeba to ogarnąć bo nie mogę na to patrzeć. 
  • Coś o sobie (dłuższa wypowiedź): Damian, były Technik nieistniejącej już Sieci "Skillownia.com" w latach 2014-1016?? później Właściciel, Webmaster, Technik, Moderatot. Sieci "cs-deathrun.pl"

Kontakt: 

• Super 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie

-rekru off

-jesteś tu nowy daj sie poznać ludzką bo niektórzy cię nawet nie znają

-minimum 50 postwó na forum

-aktywność chodzi o czas na forum

-ten regulaamin czatu to chyba pasuje przeczytać jeszcze raz bo nie raz widziałam 4 wpisy 

By  Volter,

1. Ale większość osób zna :) 2. Nie będę spamował postami, aby zmieścić się w widełkach. 3. Ten regulamin, potrzeba dokładnie przeanalizować, oraz zmienić jego interpretację. (SB)

1hZ2Am1.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sponsor

mimo że rekrutacja zamknięta to jestem na tak

chłopak bardzo ogarnięty i biegły chyba we wszystkich aspektach związanych z serwerami jak i forum, myślę że jankowi się przyda pomoc wiec bierzcie go!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak

Chłop jest mega kozakiem, ogarnia tak że masakra. Zna się praktycznie na wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak i dawne zasady były. Podanie zamykam, gdy rekrutacja zostanie otwarta, to napisz do kogoś, aby je otworzył. ;)

• Smutny 1

Informator-sygna.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...