Skocz do zawartości
  • Rejestracja
HOTNEWS

Zbiórka na Forum

Każda wpłata będzie dla nas bardzo cenna, ponieważ przyczyni się do rozwoju Forum, oraz odciąży nas po części finansowo.

Czytaj Całość
Hotnews

Redakcja FragArena.pl

Znajdziesz tutaj interesujące treści dotyczące naszej społeczności, które dodawane są codziennie abyś mógł/mogła każdego dnia przeczytać coś ciekawego.

Czytaj całość
Hotnews

Głosuj na nasze serwery

Za głosowanie na nasze serwery otrzymasz dodatkowe punkty reputacji!

Czytaj całość
Hotnews

Gry i Zabawy

Gry i Zabawy Zapraszamy.

Czytaj całość

★ FragArena ★ ONLY DD2 - IP: 145.239.19.183:27195


bart

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick podczas gry: bart
  • IP/SteamID: STEAM_0:1:120481646 
  • Typ serwera: only dd2
  • Nick admina od, którego dostałeś/aś bana: `Turek ^_/YoFi^
  • Data, godzina otrzymania bana:  
    05.05.2023 - 20:17:59
  • Wyjaśnienie:  2.5 Wchodzenie na tekstury --> [Kick --> Ban 1 godzina --> 1 dzień]  gram na tym serwie co jakis czas i nigdy za to bana nie dostalem ze wskoczylem na  skrzynki przy ciemni  2xjump bo svip posiada !!! Gram tez w ta gre dobrych kilkanascie lat i txt to akurat nie jest bo przez txt duzo widac czy mozna (przeplynac)  a z tych skrzynek nie ma opcji  ale roznie to po czasie wygladalo na sieciach. Bardziej mnie nurtuje pytanie gdzie bylo upomnienie? albo kick za txt ? to bym wyjasnil z adminem a nie po rundzie ban i to na 3h bo akurat gralem bez dzwieku rozmawiajac z zona!  5 min wczesnie svipa wykupilem a tu ban no sory ale nie place za bany
  • Wydruk z konsoli:  
    [FB]-------------------------------------[FB]
    ||| Zostales zbanowany
    ||| Nick: bart
    ||| IP: 91.192.145.95
    ||| SteamID: STEAM_0:1:120481646
    ||| Przez admina: `Turek ^_/YoFi^
    ||| Powod: TXT
    ||| Czas nadania bana: 05.05.2023 - 20:17:59
    ||| Dlugosc bana: 3 godzin
    ||| Serwer: DD2 [Steam/Nocny VIP][eVIP/sVIP][Skiny][Rankstats 1 miejsce 300zl]@FragArena.pl (de_dust2)
    ||| Wygasnie: 05.05.2023 - 23:17:59
    ||| Zapraszamy na FragArena.pl do wyjasnienia sytuacji
    [FB]-------------------------------------[FB]
    Kicked by Console: "Jestes zbanowany. Sprawdz swoja konsole."
    Kicked :"Jestes zbanowany. Sprawdz swoja konsole."
Edytowane przez bart
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium
Premium

Wiec tak

Miałem  skargę od graczy że ktoś wchodzi na tekstury wiec dodałem dopisek na admin  czacie dla wszystkich  say@@ Wchodzenie na TxT baN 2/3h Było upomnienie w stosunku mym wiec jak za drugim razem dałem ci bana.

Wyjaśnienie:  2.5 Wchodzenie na tekstury --> [Kick --> Ban 1 godzina --> 1 dzień] 
skarga1.png.9f9b978bd98b2aa47927c7c2214593b5.png

 

Dowody:

20230506011854_1.thumb.jpg.88238b990e0dd0ccd8299211cb29468c.jpg20230506011857_1.thumb.jpg.a41d8246d27a136605d47fc422238f3b.jpg

 

Wyjaśnienie:  Są skrzynki dozwolone żeby wchodzić na TxT (np Ct ciemnia +2/Anarchia 3 duże skrzynki + z tą co jest przy picie+ reklama/ bS,A podwójna skrzynka zielona tak samo na bS,B podwójna skrzynka zielona) Sugeruj się grafikami które są a nie swoją głowa Każdy serwer ma inne zasady było już to wpajane tyle razy że nawet nie da się zliczyć wiec jak wchodzisz na serwer to akceptujesz regulamin

SVip to tylko dodatek wiec tako samo powinien się trzymać regulaminu oraz zasad które panują na serwerze.

Skarga nie potrzebna słuszny ban mogłem dać ci dłuższego ban Za poznaj regulaminem bo to że go nie znasz nie znaczy że ciebie nie obowiązuje.

Pozdrawiam miłego weekendu

 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Piwko 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania i polityka prywatności