Skocz do zawartości
Zarejestruj się i odbierz darmowego VIPa na 7 dni! KLIKNIJ ! ×

Partnerzy / Sponsorzy

Rekrutacja na UBTeam CS:GOi CS 1.6 otwarta! Zapraszamy do składania podań!

Rekomendowane odpowiedzi


Witam bardzo serdecznie całą społeczność FragArena.PL

Nazywam się Bartłomiej, ale w sieci przedstawiam się jako Xeranthemum, choć do niedawna miałem masę innych nicków.  Pochodzę z województwa Warmińsko-Mazurskiego, a konkretniej mówiąc z Olsztyna, jednakże od paru lat zamieszkuję piękne i malownicze miasteczko na Mazurach tj mieszkam w Piszu, gdzie również ukończyłem Katolickie Liceum Ogólnokształcące i pracuję w Zakładzie Pogrzebowym aaAron

Jestem osobą młodą, gdyż dopiero w październiku strzeliło mi oczko (21), ale również (tak pora powiedzieć to szczerze) bardzo niecierpliwą i często mającą za wysokie mniemanie o sobie, jednakże od jakiegoś czasu staram się nad tym pracować i widzę już pierwsze efekty. Do każdej sprawy podchodzę profesjonalnie jak tylko się da (choć zdarzają się wyjątki).  Nie wykonuję nic na tzw ,,odwal”, gdyż mam świadomość, że każda praca rzutuje na opinię o mnie, która nie ukrywam,  zajmuje ważne miejsce w mojej głowie. Jeżeli wiem, że czegoś nie potrafię, a dodatkowo nauczenie jakiegokolwiek zagadnienia sprawia mi trudność to po prostu tego nie robię.
Najlepiej pracuje mi się w pojedynkę, gdyż nie zawsze potrafię dogadać się z innymi, bądź poprzez rozdysponowanie odpowiednich ludzi do odpowiednich zadań, co prawdopodobnie dobrze wiecie (ludzie ze starej sieci), a już w szczególności administracja. 

 

Interesuję się amatorsko grafiką komputerową i piłką nożną a w wolnym czasie śledzę nowinki ze świata eSportowej rywalizacji. W moim życiu na co dzień szukam nowych wyzwań i myślę, że to czego teraz się podejmuję  nie będzie krokiem wstecz, ale do przodu, oraz że nauczę się wielu nowych rzeczy.
Na co dzień udzielam się również w stowarzyszeniu ,,Forum Młodych PiS”, Liturgicznej Służbie Ołtarza oraz Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży. 

Dlaczego akurat redakcja? Otóż od jakiegoś czasu uporczywie do objęcia posady redaktora namawia mnie Torcik, za co mu w sumie dziękuję, bo zmotywował mnie do przyjścia tutaj :) 
Aktualnie widać, że w/w dział na forum stoi, a nawet jest ukryty i aż sam się prosi o pomoc, dlatego myślę, że poprzez moje zaangażowanie i różne pomysły, tymi małymi kroczkami mógłbym dać jej nowe życie, przy okazji systematycznie wprowadzając nowe formaty.
Umiejętności w prowadzeniu takich projektów tj redakcji myślę, że mam, a me słowa mogą potwierdzić niektóre osoby, które znają moją pracę na poprzedniej sieci serwerów. 


Dziękuję bardzo serdecznie za każdy pozytywny głos, jak również i za każde słowo krytyki.

  • Super 3
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Torcik zamknął i otworzył this temat
  • Właściciel
Właściciel

Jak najbardziej jestem na tak. 

Coś się ruszy będzie się działo. 

Pracę i style jego znam więc sądzę że może dziać się grubo :) tak że mój głos jest na Tak. 

 

torcik3.png

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej koledzy pisali,redaktor sie zawsze przyda i ruszy troszke zawsze dzial.

Znam Twoja prace w tym dziale i wiem,ze ruszysz to dobrze.

Jestem na Tak.

Jeżeli do mnie piszesz, najpierw się przedstaw i napisz w jakim celu to robisz. Nie odpowiadam na wiadomości w stylu "jesteś?" "siema"."ej" "mam sprawę" "pomożesz?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, potrzebny nam tu ktoś taki, czytając twoj opis wnioskuje, że każdy post ktory bedzie od Ciebie bedzie na wyższym poziomie od poprzedniego

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...