Jump to content
HOTNEWS

Gry i Zabawy

Gry i Zabawy Zapraszamy.

Czytaj Całość
Hotnews

Redakcja FragArena.pl

Znajdziesz tutaj interesujące treści dotyczące naszej społeczności, które dodawane są codziennie abyś mógł/mogła każdego dnia przeczytać coś ciekawego.

Czytaj całość
Hotnews

Głosuj na nasze serwery

Za głosowanie na nasze serwery otrzymasz dodatkowe punkty reputacji!

Czytaj całość
Hotnews

Kartka z Kalendarza

Znajdziesz tutaj interesujące treści, które dodawane są codziennie abyś mógł/mogła każdego dnia przeczytać coś ciekawego.

Czytaj całość

Horoskop Tygodnia 13.11.2023r - 19.11.2023r


AnGeL

Recommended Posts

  • Moderator
Moderator

HOROSKOP_TYGODNIA__5_-removebg-preview.png.5d6a04e4017d1443822ba4115fa5841a.png

 

Styczeń - Wodnik 

(20 stycznia - 18 lutego)

Przedstawiamy Wam co może czekać osoby spod znaku Wodnika w tym tygodniu:

To będzie tydzień skrajnych emocji, niewyjaśnionych incydentów i niespodziewanych zmian… To, co się wydarzy, przejdzie twoje najśmielsze oczekiwania. W pracy, w szkole, w domu i generalnie w twoich relacjach z innymi ludźmi szykują się zupełnie inne energie niż te, na które się przygotowałeś. Taki psikus! Ale przecież to robota twojego patrona, czyli Urana, który tworzy twardą opozycję do Nowiu Księżyca w znaku Skorpiona (13.11), więc jeśli chcesz komuś robić zarzuty, to wiesz, dokąd się udać. Nie łam się… Kto jak kto, ale ty jesteś ostatnią osobą w zodiaku, która powinna mieć coś przeciwko reformom… Musisz nauczyć się balansować na gruncie, który właśnie uległ trzęsieniu ziemi. Okaże się, że świetnie ci idzie, ale pod warunkiem, że nie będziesz w najbliższych dniach pytał, co dalej. Teraz nastaw się na to, aby szybko dostosować się do nowych okoliczności. Uważaj na swój układ nerwowy, nie przezięb korzonków. Rwa kulszowa może cię unieruchomić właśnie wtedy, kiedy najmniej możesz sobie na to pozwolić.

Kopia_Bez_nazwy-removebg-preview.png.10f4f670872c831a463f5aa496a7814d.png

Luty - Ryby

(19 lutego - 20 marca)

Przedstawiamy Wam co może czekać osoby spod znaku Ryby w tym tygodniu:

W tym tygodniu jeszcze dogłębniej poznasz sama siebie, Rybo, i docenisz swoje mocne strony. Nów Księżyca w pokrewnym ci znaku Skorpiona przyczyni się do wzrostu twojej siły i da ci poczucie, że jesteś twardym i wymagającym graczem w gwiezdnym zwierzyńcu. Kilka otaczających cię osób nagle mocno się zdziwi twoją asertywną i wymagającą postawą. Przyczynią się do tego również trygony pomiędzy Słońcem i Marsem a opiekującym się tobą Neptunem (17.11). Nagle przestaniesz się nad sobą użalać i litować, zepniesz się w sobie i zawalczysz o swoje wartości. Jeśli ci na czymś zależy, to po prostu postanowisz to mieć, nawet jeśli będzie cię to wiele kosztować. Otworzy się przed tobą również sezam z nagrodami, bonusami i finansami. Okaże się, że w firmie jest półka z konfiturami i ktoś cię do niej postanowił dopuścić. Ze zdrowiem również lepiej niż ostatnio. Co zrobić… nie ma wyjścia, trzeba się męczyć w tym planetarnym luksusie.

Kopia_Bez_nazwy-removebg-preview.png.10f4f670872c831a463f5aa496a7814d.png

Marzec - Baran

(21 marca - 19 kwietnia)

Przedstawiamy Wam co może czekać osoby spod znaku Baran w tym tygodniu:

Największy impet planet uderzy na ciebie w pierwsze dni tygodnia. Później będzie już łatwiej, ale poniedziałek i wtorek upłyną ci w rytmie nadawanym przez ogromną presję, wręcz przymus postępowania w pewien określony sposób. Trzeba będzie się czemuś podporządkować, coś znieść. Następnie układy planet nieco poluzują swój uścisk i będziesz doświadczał zwykłych przyjemności, i codziennej słodyczy życia. W sobotę na niebie wytworzy się mroczna i wyjątkowo energetyczna koniunkcja pomiędzy Marsem a Słońcem w znaku Skorpiona. To dla ciebie szansa, aby skorzystać z innej siły Czerwonej Planety niż zazwyczaj. Staniesz się wyważony, rozsądny wręcz… przebiegły! I dobrze na tym wyjdziesz. Uważaj jednak na stany zapalne w obrębie głowy. Zatoki, uszy, tył karku będą pobolewać.

Kopia_Bez_nazwy-removebg-preview.png.10f4f670872c831a463f5aa496a7814d.png

Kwiecień - Byk

(20 kwietnia - 20 maja)

Przedstawiamy Wam co może czekać osoby spod znaku Byk w tym tygodniu:

Niebo nie przewiduje żadnej taryfy ulgowej i nie ma dla ciebie litości, ale uwierz, że w szerszej perspektywie jest to dla twojego dobra! Może ciężko ci teraz zrozumieć, dlaczego jesteś wzięty aż do takiego galopu, ale gdyby nie te układy i przymus, który idzie z zewnątrz, zrobiłbyś znacznie mniej. Dzięki układom planetarnym będziesz działał szybko i sprawnie jak karne wojsko. Z efektów swoich działań staniesz się dumny za kilka tygodni. Teraz masz w sobie wiele żalu, narzekasz i utyskujesz na wszelkie niedogodności, ale warto się jeszcze trochę wysilić. W partnerstwie zupełnie nowa energia, nie zmarnuj szansy na zbudowanie czegoś na tym fundamencie. Chwila na relaks i swobodę oraz towarzystwo przyjdzie w środę (15.11). Uważaj w sobotę (18.11), ponieważ pojawią się niespodzianki, które spłata ciśnienie.

Kopia_Bez_nazwy-removebg-preview.png.10f4f670872c831a463f5aa496a7814d.png

Maj - Bliźnięta 

(21 maja - 20 czerwca)

Przedstawiamy Wam co może czekać osoby spod znaku Bliźnięta w tym tygodniu:

Jeśli napiszę, że jesteś tytanem pracy, to niczego nie napiszę. Naprawdę można cię podziwiać. Czapki z głów, bo pokazujesz otoczeniu, że Bliźnięta to nie tylko śmieszki, żarciki i chaos, ale twarde i konsekwentne działania. Nów Księżyca w znaku Skorpiona odbywa się w twoim szóstym domu, więc spodziewaj się, że ktoś zauważy jak wartościowym pracownikiem jesteś i w środę może dojść do spotkania – propozycji rozmowy na temat twojego dalszego rozwoju zawodowego. Zdążysz się przedtem trochę upiększyć, ponieważ sekstyl między Merkurym i Wenus (15.11) zaprosi cię do fryzjera lub stylistki paznokci. W weekend idziesz za ciosem. Nareszcie pojawią się konkrety na stole. W sprawach miłosno-uczuciowych będzie okazja do spotkania z wyjątkowo atrakcyjną fizycznie osobą. W zdrowiu możliwe lekkie infekcje i nieżyt nosa.

Kopia_Bez_nazwy-removebg-preview.png.10f4f670872c831a463f5aa496a7814d.png

Czerwiec - Rak

(21 czerwca - 22 lipca)

Przedstawiamy Wam co może czekać osoby spod znaku Rak w tym tygodniu:

To będzie tydzień mocnych układów w trygonie wodnym. Możesz czuć się silniejszy, spokojniejszy i podbudowany wewnętrznie, Raku. Już w poniedziałek Nów Księżyca w znaku Skorpiona odsłoni ci nową sytuację i wskaże nowe wartości. Możesz poczuć, że coś się przetarło i stare więzy puściły. Coś się wyjawi, coś się ukaże oczom rodziny i nareszcie jakieś tajemnice przestaną ci ciążyć na sercu. Kolejnymi pozytywnymi wpływami obdarzy cię trygon Słońca i Neptuna oraz trygon Marsa i Neptuna (17.11), co przełoży się na jakąś realną magię w twoim życiu. Zadzieje się coś, co uważasz za mało prawdopodobne, a jednak to się wydarzy i cię uszczęśliwi. Twoje trudne lekcje dotyczące miłości i partnerstwa właśnie zakończyły się z sukcesem. Teraz przyjdzie czas na szczęśliwsze wydarzenia w tym zakresie. Jakiś mężczyzna w weekend pomoże ci w wielu pracach, w tym tych fizycznych również.

Kopia_Bez_nazwy-removebg-preview.png.10f4f670872c831a463f5aa496a7814d.png

Lipiec - Lew

(23 lipca - 22 sierpnia)

Przedstawiamy Wam co może czekać osoby spod znaku Lew w tym tygodniu:

To już ostatni tak wymagający tydzień i jeśli masz poczucie, że już nie możesz, że za chwile wybuchniesz to… nie krępuj się i eksploduj. Nie powinieneś trzymać w sobie tych ciężkich uczuć. Nie powinieneś robić dobrej miny do złej gry. Nie tędy droga. Niebo testuje twoją cierpliwość i hartuje cię jak stal. Nie jest to nic przyjemnego ani łatwego, ale niebawem będziesz silniejszą, doskonalszą wersją siebie. Nów Księżyca w znaku Skorpiona (13.11) pozwoli ci odrzucić jakieś obciążenie. W środę (15.11) sekstyl Merkurego i Wenus da chwilę na odpoczynek i rozrywkę. Trygon Słońca i Neptuna (17.11) ukaże ci mistyczną stronę twoich wysiłków i ich prawdziwy sens. W weekend Słońce utworzy koniunkcję z Marsem (18.11) i poczujesz, że próby dobiegają końca, i że odradzasz się na swoich własnych zasadach.

Kopia_Bez_nazwy-removebg-preview.png.10f4f670872c831a463f5aa496a7814d.png

Sierpień - Panna

(23 sierpnia - 22 września)

Przedstawiamy Wam co może czekać osoby spod znaku Panna w tym tygodniu:

W tych dniach możesz cieszyć się doskonałym zdrowiem i świetną kondycją. Przed tobą tydzień sukcesów, ale popartych solidnymi przygotowaniami. Będziesz spodziewać się czegoś innego, ale Nów Księżyca w znaku Skorpiona (13.11) da ci w zamian zupełnie inną perspektywę i okaże się, że nie będziesz narzekać. W środę nie przegap okazji do spotkania towarzyskiego, które pozornie jest błahe i nic nie znaczy. Okaże się, że lepiej gdzieś być i coś usłyszeć. W piątek zainspirują cię artyści, ludzie uduchowieni, osoby, które na co dzień pracują z kulturą wysoką (17.11). W sobotę (18.11) koniunkcja Słońca i Marsa sprawi, że staniesz się bardziej drapieżna, stanowcza i pewna swoich racji. Możesz kogoś olśnić, wykonać świetną robotę, a przy okazji się doskonale bawić.

Kopia_Bez_nazwy-removebg-preview.png.10f4f670872c831a463f5aa496a7814d.png

Wrzesień - Waga

(23 września - 22 października)

Przedstawiamy Wam co może czekać osoby spod znaku Waga w tym tygodniu:

Ten tydzień powinien cię nastawić na tworzenie bardzo trwałych fundamentów finansowych. Nów Księżyca w znaku Skorpiona odbywa się w twoim drugim domu, w związku z czym twoje życiowe cele będą się teraz kręcić wokół pieniędzy i zapewnienia sobie bezpieczeństwa w tym zakresie. Niebo zaleca ci podpisywanie umów i negocjowanie warunków współpracy w szczególności w środę (15.11), kiedy utworzy się sekstyl pomiędzy Merkurym a znajdującą się w w twoim znaku Wenus. Możesz liczyć na bardzo dobre przyjęcie w nowym środowisku. Pomocni ludzie ustawią się w kolejce, aby ułatwić ci wdrożenie się w nowe obowiązki czy też podpowiedzenie tego, co będzie najlepszym rozwiązaniem. W kwestiach miłosnych najlepsze klimaty i sprzyjająca atmosfera do nawiązywania trwałego partnerstwa pojawi się nie gdzie indziej, a właśnie w pracy. Ze zdrowiem stabilnie.

Kopia_Bez_nazwy-removebg-preview.png.10f4f670872c831a463f5aa496a7814d.png

Październik - Skorpion

(23 października - 21 listopada)

Przedstawiamy Wam co może czekać osoby spod znaku Skorpion w tym tygodniu:

Nie ma teraz znaku zodiaku, który mógłby iść z tobą w szranki. Masz u siebie w gościach Ceres, Słońce, Księżyc i Marsa. Na dodatek Nów Księżyca (13.11), który odbywa się u ciebie w znaku otoczy cię respektem i szacunkiem innych. Może się to dziać trochę ze … strachu! Powiem ci w sekrecie, że uchodzisz za osobę magiczną, tajemniczą, posiadającą jakieś super moce, a nawet umiejętność czarowania… Takie chodzą o tobie plotki i w otoczeniu wytworzyło się przekonanie, że lepiej nie wchodzić ci w drogę. Ty możesz się odrobinę z tego śmiać, a po części cieszyć. Przecież sam wiesz, że coś jest na rzeczy… Możesz teraz wytworzyć swój całkiem nowy wizerunek i zawiązać nowe układy i trwałe sojusze. Trygon przebywającego u ciebie Słońca i Marsa z planetą mistycyzmu czyli Neptunem (17.11) popchnie cię na jakieś duchowe wykłady. Doszlifujesz swoje wrodzone umiejętności. W weekend Mars, który wejdzie w koniunkcję ze Słońcem, może podgrzać ci krew i wdasz się w jakąś kłótnię czy spór. Jaki wynik sam wiesz… nie bierzesz jeńców.

Kopia_Bez_nazwy-removebg-preview.png.10f4f670872c831a463f5aa496a7814d.png

Listopad - Strzelec

(22 listopada - 21 grudnia)

Przedstawiamy Wam co może czekać osoby spod znaku Strzelec w tym tygodniu:

Nów Księżyca w znaku Skorpiona (13.11) odbywa się w twoim dwunastym domu, więc możesz chodzić przygnębiony, smutny i osowiały, chociaż nie znasz przyczyny tego stanu. Po południu przyjdą jakieś feralne wieści, które zdenerwują cię i wytrącą z równowagi. W środę (15.11) przyjemny sekstyl pomiędzy znajdującym się w twoim znaku Merkurym a Wenus odwróci twoją uwagę w stronę bardziej przyjemnych spraw. Okaże się, że jakiś mały kontakt rozwija się nadspodziewanie dobrze oraz że zaplanowany wyjazd, wycieczka czy wspólne zwiedzanie dojdą do skutku. Przestaniesz się aż tak zamartwiać. Trudne wieści z początku tygodnia będą przesadzone i rozwieją się jak dym z ogniska. Koniec tego tygodnia upłynie w radosny i konstruktywny sposób. Twoje plany dotyczące pracy i finansów znajdą wsparcie w przyjaźniącym się z tobą mężczyźnie. Układ na weekend zapowiada dużo ruchu, śmiechu i aktywności fizycznej z możliwością zawodów sportowych.

Kopia_Bez_nazwy-removebg-preview.png.10f4f670872c831a463f5aa496a7814d.png

Grudzień - Koziorożec

(22 grudnia - 19 stycznia)

Przedstawiamy Wam co może czekać osoby spod znaku Koziorożec w tym tygodniu:

Wszystko będzie się działo w aurze tajemnicy, sekretów, tajnych narad czy wręcz spisków… Taka atmosfera, jak z jakiejś kryminalnej czy szpiegowskiej powieści, wypełni twoje najbliższe dni. Coś takiego… Czemu ludzie, których znasz od lat, nagle się boją rozmawiać i szepczą coś po kątach? To wszystko psychoza i nerwica spowodowana ciężkim wpływem Nowiu Księżyca w znaku Skorpiona (13.11). Nie powinieneś przywiązywać do tego aż tak dużej wagi. To wszystko minie i powoli zacznie wracać do normy. Druga połowa tygodnia będzie znacznie przyjemniejsza. Pojawią się zaproszenia na imprezy, okazje do rozrywki i inne ciekawe wydarzenia z pogranicza sztuki, religii i popkultury. W weekend poczujesz wyraźny wzrost mocy fizycznej. Zapragniesz poprzestawiać meble czy własnymi rękami podnieść samochód i wymienić opony. Wszystko się ułoży i nie trzeba ulegać panicznym nastrojom.

Kopia_Bez_nazwy-removebg-preview.png.10f4f670872c831a463f5aa496a7814d.png

Dajcie znać co o tym myślicie! A może byście coś zmienili lub dodali? Macie propozycje to śmiało piszcie w komentarzu! Pamiętajcie, że to jest robione dla Was więc chcemy żeby Wam się dobrze to czytało. Dziękuję za uwagę! :pepel:

  • Super 4

undefined-Imgur.gif.388fbb996baa6f3be32c9be4f9714848.gif

Link to comment
Share on other sites

  • AnGeL locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania i polityka prywatności