Jump to content
HOTNEWS

Zbiórka na Forum

Każda wpłata będzie dla nas bardzo cenna, ponieważ przyczyni się do rozwoju Forum, oraz odciąży nas po części finansowo.

Czytaj Całość
Hotnews

Redakcja FragArena.pl

Znajdziesz tutaj interesujące treści dotyczące naszej społeczności, które dodawane są codziennie abyś mógł/mogła każdego dnia przeczytać coś ciekawego.

Czytaj całość
Hotnews

Głosuj na nasze serwery

Za głosowanie na nasze serwery otrzymasz dodatkowe punkty reputacji!

Czytaj całość
Hotnews

Gry i Zabawy

Gry i Zabawy Zapraszamy.

Czytaj całość

Wywiad z użytkownikiem - Sylvia hi

Recommended Posts

• Moderator
Moderator

image.png.a6b75c22ef12d71cdcd817e80c9d8b31.png

Witamy was w kolejnym wywiadzie.

Naszym kolejnym użytkownikiem jest@ Sylvia hi

Rozsiądźcie się wygodnie na fotelach, bierzcie kawkę, herbatkę, browarka czy co tam macie pod rączkami i czytajcie z przyjemnością :).

Życzę wam miłej lektury ;).

image.png.b3f153f5f512e14450603d043b5fe58d.png

Bstok
    Witamy serdecznie następnego użytkownika FragAreny, a jest nim Sylvia hi. Przedstaw się nam i powiedz ile masz lat skąd pochodzisz i jakie są twoje zainteresowania?

Sylvia hi
    Witam serdecznie, nazywam się Sylwia, mam 29 lat i pochodzę ze Śląska. Moją jedyną pasją jak i zarazem zainteresowaniem jest udzielanie charytatywnej pomocy w schronisku dla zwierząt :) 

Bstok
    Powiedziałaś, że jesteś ze Śląska. A można się spytać skąd dokładnie?

Sylvia hi
    Z Katowic.

Bstok
    Z Katowic. Powiedz nam co byś poleciła zwiedzić w tym mieście?

Sylvia hi
    Oczywiście nasz przepiękny spodek, jak i zarówno muzeum Śląskie.

Bstok
    Powiem szczerze, że nie wiem co to jest za muzeum. Możesz powiedzieć co w tym muzeum można zobaczyć?

Sylvia hi
    Przede wszystkim kolekcje malarstwa polskiego sprzed i po 1945 roku. Jest tam bardzo dużo obrazów wyśmienitych malarzy, wręcz mistrzów.
    Warto nadmienić że kiedyś to muzeum było kopalnia węgla, tylko zostało przekształcone, a na głębokości 14m pod ziemią została stworzona galeria malarstwa.

Bstok
    Powiem szczerze, że bardzo mnie tym zaciekawiłaś. Miejmy nadzieję, że kiedyś odwiedzę te piękne miasto. Okej super. Powiedz nam następną rzecz. Co byś poleciła nam do jedzenia, chodzi o restauracje, knajpy.
    Jakie jest wasze Danie regionalne?

Sylvia hi
    O kurczę, lokali jest naprawdę dużo.. na pewno zapraszam na rynek Katowicki do Aiöli, jest tam wyśmienita pizza jak i śniadania. Aleja smaków na ul. Mariackiej również jest godna polecenia i w przystępnej cenie. :) Jak to na Śląsku, typowo kluski, modro kapusta oraz rolada, to tak zwany must have! W każdą niedzielę pojawia się na stole rodowitych Ślązaków. Jeśli chodzi o polecenie jedzenia to tak jak wspominałam, aleja smaków, przepyszne jedzenie każdy znajdzie coś dla siebie. :) 

Bstok
    Kurde aż jestem ciekaw jak to smakuję. Na pewno jak się kiedyś tam wybiorę to daje ci gwarancję, że na pewno tego spróbuję hehe. Okej powiedziałaś nam o jedzeniu, miejscach do zwiedzania. Powiedz nam teraz bo wspomniałaś wcześniej, że udzielasz się charytatywnie w schronisku. Musisz bardzo lubić zwierzęta :)

Sylvia hi
    Tak odkąd pamiętam jako mała dziewczynka jeździłam do babci na wieś, a jak wiadomo tam jest bardzo dużo bezdomnych zwierząt, bądź takich które uciekły właścicielom. Zawsze starałam się pomagać w odnalezieniu domów, bądź razem z babcią przygarniałyśmy zwierzątka ile tylko dałyśmy radę wykarmić. Haha zabawne pamiętam że kiedyś jako mała dziewczynka ledwo jeżdżąca na rowerze, uparłam się że pojadę po mleko do sklepu by miały kotki co pić. Ledwo wyjechałam za ogrodzenie to upadłam i rozwaliłem kolano, ale nie przeszkadzało mi to w tym aby jechać z zakrwawionym kolanem do sklepu po to durne mleko 🤣 taka byłam uparta, zostało tak do dzisiaj. Nie potrafię znieść krzywy zwierzęcia, nadal pomagam jak tylko mogę fizycznie oraz finansowo wspieram 4 schroniska.

Bstok
    To co teraz nam powiedziałaś to aż łza w oku się zakręciła, serio ;). To bardzo szlachetne co robisz i dobrze, że jeszcze tacy ludzie jak ty jeszcze istnieją na tym świecie. Jesteś uparta ale dążysz do celu w szczególności w tak młodym wieku jak wspomniałaś i to się szanuje. Aby było jak najwięcej takich ludzi. Okej. Teraz może zmienimy troszkę temat. Powiedz nam teraz jak znalazłaś się na FragArenie? Powiem szczerze, że też to mnie bardzo ciekawi :)

Sylvia hi
    Wiesz co, szczerze mówiąc to FragArenę polecił mi kolega z którym utrzymywałam dobry kontakt, niestety kontakt się urwał, a FragArena została ❤️

Bstok
    A długo już jesteś na FragArenie?

Sylvia hi
    O kurczę, parę miesięcy dopiero, nawet nie wiem szczerze mówiąc. 🤣 Kurczę tutaj jest naprawdę super atmosfera i czuję się jakbym już tutaj była baaardzo długo
    Proszę sprawdziłam, jest tu od 8 stycznia :p

Bstok
    To mogę powiedzieć to samo. Jak przychodziłem do was z serwerem to bardzo ciepło i przyjemnie zostało powitany co jest to rzadko spotykane. Ja tutaj czuje się tak samo jakbym był już bardzo długo, ale jestem też dopiero od kilku miesięcy i wcale nie żałuję tego.
    Okej żeby tobie nie przeszkadzać bo wspomniałaś, że jesteś w pracy tak? To powiedz jeszcze już tak na sam koniec. Jakie jest twoje największe marzenie?

Sylvia hi
    Największym Moim marzeniem? Na 100% jest to otwarcie swojego schroniska dla przeróżnych zwierząt, od wiejskich po domowe. Chciałabym takie mini zoo 🫣, również marzy mi się aby mieć hotel dla zwierząt, aby ludzie którzy chcą sobie zwiedzać różne kraje, mogli bez zmartwień podróżować wiedząc że ich zwierzątka są w bezpiecznych rękach.

Bstok
    To bardzo fajne marzenia :) Miejmy nadzieję, że się spełnią ;). Życzę Tobie wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i pieniążków ale w szczególności wytrwałości. Pamiętaj żeby się nigdy nie poddawać i dąż do swoich celów!!! Pozdrawiamy cię cieplutko i z całego serca. :)

Sylvia hi
    Dziękuję bardzo za życzenia. Również życzę Wam dążenia do zakładanego sobie celu. Pamiętajcie że upadki i ciężkie chwile tylko potęgują sukces do którego dążycie!❤️

Bstok
    Będziemy pamiętać i również twoje sława weźmiemy sobie głęboko do siebie. Trzymaj się Pa :)

Sylvia hi
    Buziaki trzymajcie się ❤️

Cieszę się, że mogłem przeprowadzić wywiad z tak wspaniałą osobą która robi coś bardzo dobrego i ważnego a mianowicie" "Akcje charytatywne w schroniskach dla zwierząt". Pokażmy koleżance, że ją wspieramy i trzymamy za nią kciuki, a na dowód tego zareagujcie na post jakim jest "WYWIAD"

A wszystkim użytkownikom życzę miłego wieczorku.

Wypatrujcie następnego wywiadu!!!

Serdecznie pozdrawiam @ Bstok

• Lubię to! 1
  • Super 3
  • Piwko 2

image.png.85e356ff24cdcc85d0e3e9240e369442.png

image.png.6d6d11eaeef8b6c4f2bfbd7c6bd12cb9.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania i polityka prywatności