Skocz do zawartości
Zarejestruj się i odbierz darmowego VIPa na 7 dni! KLIKNIJ ! ×

Partnerzy / Sponsorzy

Rekrutacja na UBTeam CS:GO otwarta! Zapraszamy do składania podań!
Drogie Panie, wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta. Dużo radości i uśmiechu na co dzień.

przyjęte Podanie reaktywacyjne od UBTeam Simonek.

Rekomendowane odpowiedzi

UBTeam

Imię: Mam na imię Szymon.

Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/SimonafideToKoks/

Przeczytałeś i akceptujesz regulamin forum oraz chatbox'a?: Jak najbardziej.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum?: Teraz staram się coraz więcej, wróciłem z przerwy.

Na jakie stanowisko UBTeam kandydujesz CS:GO czy CS 1.6: Staram się o UBT CS 1.6.

Czy grałeś kiedyś na czitach, jeżeli tak to jakich?: Różnorakie aimboty, wallhacki i inne hacki.

Czy obsługiwałeś już AMXBans lub SourceBans: Nawet całkiem niedawno właśnie tutaj.

Umiejętność sprawdzania screenów w skali od 1 do 10: Kiedyś się przeceniłem, teraz daje 8/10.

Umiejętność sprawdzania demek w skali od 1 do 10: Mogę śmiało postawić 7.

Doświadczenie jako UBTeam: Byłem przez jakiś czas UBT na FA.

Dlaczego akurat ty masz zostać UBTeam: Chciałbym wrócić na stare śmieci, w poprzedniej kadencji trochę zaniedbałem aktywność, ale obiecuję poprawę.

Coś o sobie (dłuższa wypowiedź): Jeśli chodzi o moją osobę to większość pewnie już mnie zna, a dla tych, którzy jeszcze nie mieli przyjemności mnie poznać, nazywam się Szymon rocznikowo mam 17 lat, pochodzę z małego miasteczka na górnym śląsku, jestem osobą z dystansem do siebie, potrafię pracować w grupie, jeśli jest jakiś problem staram się na bieżąco wyjaśniać. Jak już się w coś pakuję to angażuję w to całego siebie, jestem miły i wyrozumiały.

Kontakt: Można mnie dopaść na Steamie, Tsie, Discordzie oraz Gadu-Gadu

Odnośnik do odpowiedzi
FragManiak

Jestem na tak

+ wiek

+ doświadczenie jakieś jest

+/- aktywność

Tak szczerze mówiąc to kolejny ubt nie jest jakoś potrzebny bo za dużo odwołań/zgłoszeń/ss nikt nie wstawia, ale jak chcesz być w ubt to nikt ci nie zabroni.

• Dziękuje! 1

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
Administrator

Również jestem na TAK. Ostatnio nawet wspominałem, że przydałby się ktoś do UBT xD

• Dziękuje! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel
Właściciel

Znany lubiany niech się wypowie reszta @ Użytkownik@ Admin CS 1.6 :D nigdy nie miałem zastrzeżeń do tej osoby również jestem na TAK .

• Dziękuje! 1

torcik3.png

Odnośnik do odpowiedzi

Ten bocik na ubt? :LULW:

a tak serio to jestem na tak, krótko jestem na tej sieci ale jest chłopak aktywny na forum, da się z nim normalnie pogadać, doświadczenie ma, jak chłopak ma chęci to czemu by nie dać mu szansy.

• Dziękuje! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel
Właściciel

podanie przyjęte.png

torcik3.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...