Skocz do zawartości
Zarejestruj się i odbierz darmowego VIPa na 7 dni! KLIKNIJ ! ×

Partnerzy / Sponsorzy

Rekrutacja na UBTeam CS:GO otwarta! Zapraszamy do składania podań!
Drogie Panie, wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta. Dużo radości i uśmiechu na co dzień.

Rekomendowane odpowiedzi

VIP
  • Nick podczas gry: SpalonyJohny
  • IP/SteamID:
  • Typ serwera: 5maps, ale była jakaś AIM mapka xd
  • Nick admina od, którego dostałeś/aś bana: bartekkiler
  • Data, godzina otrzymania bana:  dopiero
  • Wyjaśnienie:  no strzelanko było na AIM mapce ;3
  • Wydruk z konsoli:  na telefonie jestem.
  • Demko już dawno jest
  • Ps/ miałem nadzieję, że pova nagracie ;(
Edytowane przez Reeeeevi
Odnośnik do odpowiedzi
FragManiak

Widzę tutaj towarzystwo nie ogarnia skąd demko sie bierze macie linka do demka: http://o10a.hltv.org.pl/srv67082/HLTV-2102211852-aim_map_2010.dem.zip

(nie dawajcie mi tu żadnej notatki że nie moge sie wypowiadac bo wiem o tym, chcę tylko pomóc mu demko znaleźć)

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Odnośnik do odpowiedzi

00:36:72-dla mnie to było dziwne takie głowy tak szybko strzeliłeś.

01:58:69- skąd wiedziałeś że się wychyle tam.

i to wszystko no trochę za mało ale co poradzisz 

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
VIP

0:36- początek rundy, tt stoją i się nie ruszają, to co mam patrzeć się?

1:58- w 1:55 już widzę, że ktoś tam jest, a co sekunda wychylam. W czasówce dokładnie 1:58 stoją tam 2 czy 3 osoby więc nie widzę w tym dziwnego, że tam strzelam.

Dziękuję za szybką rozpiskę chłopaki, ale na przyszłość możecie więcej czasu poświęcać na sprawdzenie kogoś.

Pozdrawiam Revi.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
Administrator

gracz został odbanowany.png

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...