Skocz do zawartości
Zarejestruj się i odbierz darmowego VIPa na 7 dni! KLIKNIJ ! ×

Partnerzy / Sponsorzy

Rekrutacja na UBTeam CS:GO otwarta! Zapraszamy do składania podań!

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dawid

Ile czasu dziennie spędzasz na forum?: Na forum jestem od godziny 7/8 do godzin mocno wieczornych (wyłączam ok. 2-3 w nocy). Nie nabijam tyle aktywności, gdyż głównie wchodzę sprawdzić czy się coś dzieje i zostawiam je w "bezruchu" 

Przeczytałeś/aś i akceptujesz regulamin forum, moderatora oraz chatbox'a ?: Tak, oczywiście ;)

Umiejętność moderowania forum na silniku IPS w stopniu od 1 do 10: Sama moderacja na silnikach jest bardzo podobna, administratowanie całym forum jest już całkiem inne. Pracowałem kiedyś na silniku IPS jak i MyBB i o ile moderacja mało się różni, tak panel admina jest inny ;D Myśle, że 6-7/10 ze starych czasów, jak przypomne sobie wszystko to będzie więcej.

Znajomość ortografii i poprawnej pisowni w stopniu od 1 do 10: 9/10. Uważam, że jestem bardzo dobry w znajomości zasad pisowni oraz mam wysoki poziom wypowiedzi, ale nie jestem polonistą i nie znam wszystkich kruczków ;p 

Doświadczenie jako moderator: Dość spore, kilkukrotnie w przeszłości obejmowałem stanowiska takie jak Globalny Moderator czy nawet wyższe, Administrator. Niejednokrotnie posiadałem nawet własne forum internetowe. Było to dość dawno, musiałbym przypomnieć sobie większość rzeczy, ale jeżeli miałbym taką okazję, to dałbym radę.

Dlaczego akurat ty masz zostać moderatorem: Dlaczego ja? Aktualnie nie ma żadnych moderatorów, jeżeli chcę to potrafię być aktywny nawet 24/7. Moderatorów brakuje, a jak widziałem wypowiedzi niektórych osób - należy to moderować. Nie każę nikomu mnie przyjmować, piszę podanie, bo chciałbym przypomnieć sobie stare, dobre czasy, gdy takowym byłem, gdy opiekowałem się całym forum. Większość wymagań spełniam, wiek to tylko liczba, nie posiadam żadnych warnów, znam regulamin, 30 dni jest, 30 postów jest, aktywność jest, dobra opinia? Tego nie wiem, nie wyrażam jej za innych, myślę, że okaże się to w opiniach pod podaniem. Umiejętność współpracy z ludźmi? Myślę, że odpowiedzią na to pytanie jest prowadzenie przeze mnie serwerów. Bez współpracy z innymi, z moją administracją nie doszedłbym tak daleko, aby serwery stały pełne. Znajomość ortografii i pisowni oceniłem wyżej, nie popełniam błędów, mam wysoki poziom wypowiedzi. 

Coś o sobie (dłuższa wypowiedź): Jestem Dawid, chodzę do Technik Informatycznego, chociaż te technikum to chyba z przypadku :d Jestem właścicielem projektu, którzy tworzy "sieć" serwerów w CS:GO. Od razu piszę, aby nie mylić pojęć: Sieć serwerów to nie forum. Nie chcę, abyście myśleli, że posiadam coś osobnego. Mam mini "sieć" serwerów (projekt tworzący takową sieć), ale dalej współpracuje z FragArena. Jestem dość liberalny, ale czasami i dość konsekwentny w podejmowaniu decyzji. Jestem osobą, która stawia wszystko na prawo, zasady i regulamin jaki obowiązuje w danym terytorium. Nie lubię pisać o sobie, szczególnie na brak pytań. Jeżeli takowe będą pod podaniem, to bardzo chętnie wtedy opowiem o sobie dokładniej ;) 

Kontakt: Prywatna wiadomość na Forum, GG, Discord, Steam, Mail, Messenger (w ostateczności).

Od razu chciałbym zaznaczyć, jeżeli na to stanowisko znajdą się bardziej kompetentne osoby, bardziej aktywne - ustąpie i zrezygnuje z podania. Piszę to podanie głównie, aby przypomnieć sobie jak to było kilka lat temu, ale też i pomóc w opiece nad forum. Jeżeli będą lepsi - nie ma problemu ;)
Z góry dziękuje za każde opinie "o mnie" jak i o podaniu. Pamiętajcie o jednym, nie można krytykować drugiego człowieka, można krytykować jedynie jego zachowanie, poziom wypowiedzi czy to, co robi. Najważniejsza zasada w wypowiedzi o innych :) 

Pozdrawiam!
~Devix

// @ headshotplayerTak jak pisałem wyżej, siedzę na forum całymi dniami, ale nie udzielam się nigdzie, bo nie mam gdzie :p Nie ma tematów ściśle związanych z tematyką jaka mnie interesuje, to nie mam gdzie się udzielać, a chatboxa częściej czytam, niż coś pisze :D 

Edytowane przez MrDevix
  • Lubię to! 1
  • Super 1

2ce1bbeacaf77316med.png.7e19e15cc1908520e294d00b7dfc3d99.png

Odnośnik do odpowiedzi

+/- wiek

+ doświadczenie

+ wymagania

co do aktywności to nie wiem czy jest dobra bo piszesz, że jesteś aktywny na forum prawie cały dzień, ale nie widać tego bo mało się udzielasz czy to na czatboxie czy w tematach innych osób.

Ale podsumowując jestem na tak.

@ Redaktorkto tu mówi o spamowaniu? wystarczyłoby się przywitać na czatboxie i wypowiedzenie się w jakimś temacie i już by była zauważalna jego aktywność

Edytowane przez headshotplayer
  • Dziękuje! 1

image.png.eaef21dac1cf140efb84df928aaa1438.pngimage.png.5a5899570875ef577a2401eb51ad16a7.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator
Moderator

Tak jak wyżej napisał headshotplayer - nie widać Twojej aktywności na chatboxie czy w tematach.

Jednakże nie zmienia to mojej decyzji, jestem na Tak. Podanie mi się podoba i wydaje mi się, że nadajesz się na tą posadę posadę :ez:

• Dziękuje! 1

1775746692_imdxrosygnaturaD866B7E.gif.fcc16e890c0d4dbfdbff58680e98de46.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak

+Ogarnięty 

+Pomocny

+Doświadczenie 

• Dziękuje! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
Administrator

Na tak, ogarnięty, trzyma nerwy na wodzy.

Cała reszta argumentów jak wyżej.

• Dziękuje! 1

falubaz.jpg.c68e9f5b9f63def874c2675c023fcfae.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel
Właściciel

podanie przyjęte.png

• Dziękuje! 1

sygnatura.jpeg

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...