Skocz do zawartości
Zarejestruj się i odbierz darmowego VIPa na 7 dni! KLIKNIJ ! ×
[KONKURS] NAJLEPSZE STATYSTYKI Lipiec- wiecej informacji na Forum! Zwycięzca otrzyma 50 zł PSC/PayPal. ×

Partnerzy / Sponsorzy

zbanowany Odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry:szymee
IP/SteamID:STEAM_0 : 1 : 498353157 '
Typ serwera: 5maps
Nick admina od, którego dostałeś/aś bana:Imdxro 
Data, godzina otrzymania bana:  oj nie wiem nie pisze w amx ale gdzie koło 15
Wyjaśnienie:  trochę mnie poniosło i mówień że toksycznie się czułem. 
Wydruk z konsoli:[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : szymee 
[AMXBans] Reason : ' Dzia?anie na szkod? serwera. ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.CyberSfera.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 498353157 ' 
[AMXBans] Your IP : ' ' 
[AMXBans] ===============================================

Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator
Moderator

Trochę Cię poniosło? Każdemu na serwerze mówiłeś, że napisałeś rezygnację przez nas, bo jesteśmy toksyczni. I to nie było tylko raz.

Późniejsze użalanie się całemu serwerowi, że masz godzinną depresję, bo ktoś nie chciał z Tobą zagrać lub Ci nie odpowiadał w csie też nie każdy chciał słuchać ;) niektóre osoby dobrze wiedzą o kim tutaj mówię i również nie raz skarżyły mi się, że mam coś z Tobą zrobić, bo nie dajesz im spokoju itd.

Ciągłe chodzenie za graczami (dziewczynami) i płakanie, że "nie były z Tobą na umówionej randce w csie" też nikt nie chciał słuchać. Prywatne rozmowy, jak i swoje życie zostaw dla siebie, a nie ogłaszasz je na serwerze, na którym ludzie chcą pograć. ;x

Jako admin również nie zachowywałeś się dobrze. W skrócie dla osób, które nie wiedzą:

- banowanie innego admina,

- dawanie banów na czas dłuższy niż jest podany w taryfikatorze,

- ciągłe kłótnie z innym adminem.

Nie potrafisz również zachować się dojrzale podczas poważnej rozmowy na Twój temat dodając do każdego zdania "XD" i wyśmiewając to co Ci piszę.

Jeśli chcecie coś dodać, to proszę osoby, które słyszały co mówił @ szymeena serwerze na temat Administracji 5MAPS + FFA o wypowiedź w tym temacie. @  0ksu @ PiekielnyDiabel 5MAPS + FFA

Ode mnie tyle.

Pozdrawiam,

@ imdxro 5MAPS + FFA

1775746692_imdxrosygnaturaD866B7E.gif.fcc16e890c0d4dbfdbff58680e98de46.gif

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
Administrator

Poprosiłem @ imdxro 5MAPS + FFAo dokładne wyjaśnienie, i takie też się pojawiło. Ja z mojej strony polegam na Adminach i opiekunie, ponieważ "obowiązki zawodowe" nie pozwalają mi na codzienne spędzanie czasu na serwerze. Dodam tylko, że jakby ta cała "toksyczna atmosfera" została na Facebooku lub między nami, to osobiście nie miałbym żadnego problemu i nie byłoby tematu. Ale wybacz, jeśli wchodzisz na serwer i "chwalisz" się graczą, że jest toksyczna atmosfera to przepraszam bardzo, ale to jest fakenews. Wręcz przeciwnie, od różnych graczy mam zupełnie inny obraz tego jak czują się na serwerze. Zresztą wystarczy spojrzeć w GT. Moim zdaniem ban jest słuszny, ponieważ działałeś na szkodę reputacji serwera. Dziękuję za uwagę.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Ja też się krótko wypowiem, to tak jak już wspomniał @ imdxro 5MAPS + FFAto latasz ciągle za dziewczynami które grają sobie spokojnie i za przeproszeniem "trujesz im dupe', nie jedna osoba (dziewczyna) już się żaliła że nie dajesz jej spokoju, kolejne co, to gdy zapytałem się pewnego gracza (ZielAkk), czy nie chiałby do nas na grupę na messengerze, to zacząłeś mu mówić że niech się nie zgadza bo oni są "fałszywi, toksyczni itd.".

Z mojej strony to tyle, @ imdxro 5MAPS + FFAi @ Wisnia1już resztę powiedzieli , może pamięta coś jeszcze @ PiekielnyDiabel 5MAPS + FFAi dopiszę swoją wypowiedź.

Pozdrawiam, @  0ksu

Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator
Moderator
9 minut temu, szymee napisał:

Powiedział chłop który bierze mesa lub ig każdej xD

@  0ksunie brał ig/fb od każdej dziewczyny na serwerze. Poza tym nie truł im tyłka, tylko pytał się czy chciałyby/chcieliby (ponieważ chłopaków też) dołączyć na grupkę na messengerze, na której jestem również ja i wiem, że nie zmuszał ich do tego.

Co do sytuacji z zielakiem, to jest to prawda. O tym też się dowiedziałem przez jednego admina, lecz zapomniałem o tej sytuacji. Sądzę, że takich sytuacji jeszcze trochę było.

Czyli jak widzisz, nie tylko raz z powodu tego, że Cię poniosło mówiłeś o nas w taki sposób.

Jak już Ci mówiłem po napisaniu przez Ciebie rezygnacji - to była tylko i wyłącznie Twoja decyzja, a my nie zrobiliśmy nic, co mógłbyś uznać za bycie fałszywym i toksycznym.

Pozdrawiam,

@ imdxro 5MAPS + FFA

1775746692_imdxrosygnaturaD866B7E.gif.fcc16e890c0d4dbfdbff58680e98de46.gif

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
Administrator

Bo granica tolerancji została przekroczona. Temat można zamknąć.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
Administrator

To po co piszesz odwołanie?

Zachowujesz się jak dziecko, to wylatujesz.

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Urlop

gracz został zbanowany.png

• Haha 1

falubaz.jpg.c68e9f5b9f63def874c2675c023fcfae.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...