Skocz do zawartości
Zarejestruj się i odbierz darmowego VIPa na 7 dni! KLIKNIJ ! ×
Prośba o pomoc w odbudowie dachu, który zabrała nawałnica. ×

Partnerzy / Sponsorzy

Rekomendowane odpowiedzi

• 1. Nick podczas gry:99999
  • 2. IP/SteamID:'STEAM_0:0:498033288
  • 3. Data i godzina otrzymania bana:03.04.2021 - 10:51:49
  • 4. Nick admina banującego:Aj Em Ju Ar
  • 5. Typ serwera:[ONLYDD2] -FragArena.pl [VIP/SVIP/ASYSTY/RANGI/NOCNY VIP -21] @ pukawka.pl (de_dust2)
  • 6. Nazwa mapy:de_dust2
  • 7. Link do screenshotów zapakowany w *.rar
  • Nigdzie nie ma ss któe teoretycznie adminek zrobił. To jedynie co mogę zrobić to demo wstawić bo to jest śmieszne, że chłop daje mi ss (już drugi raz na tej serwerwoni, ale wcześniej to tomcio(czy jakoś tka mi dał i też nie miałem nigdzie tych ss) i nigdzie ich nie ma. Albo macie rozwalonego amx, albo tak udupiacie graczy, że destroyera im dajecie i nie ma szans by wam udowodnić, że to daliście a ja was nie wkręcam
  • http://782064.hltv2.pukawka.pl/hltv-2104031040-de_dust2-1617439200-1617440400.zip Nic więcej dodać nie mam, to jest śmieszne po prostu co tu się odwala na tej sieci

Z kolegą przeszukałem swój cały folder csstrike cszero itp(zajęło mi to łącznie godzine bo mam ponad 200ss) w poszukiwaniach tych ss i nigdzie tego nie ma. Ostatnie ssy jakie mam to z dnia 26.03.2021 i to wszystko. Z dupy wam tego nie wyczaruje by były. Ja na swoje usprawiedliwnienie mam tylko to, że już drugi raz tu dostaje ssy i ich nie m., To problem leży po waszej stronie bo na każdym innym serwerze wszystko działa okej i od komputera proszę się odjebać bo jest dobry i działa bez zarzutów. Nie będe szukał czegoś co nie istnieje bo to bez sensu. Jeśli nie ma ub to iks de z tej sieci za to, że tak działają te ssy i administracji, że lepszy gracz jest cziterem @ Aj Em Ju Ar ONLY DD2ciebie się to raku tyczy. Jak nie ma ub to unlucky płakał za tym zrąbanym serwem nie będę jeśli tak tu działa. Wyjebane jajca

Edytowane przez KinVa
tak o
  • Haha 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Donator
Donator

Musisz miec w folderze csstrike 6 ssy i napewno musisz miec bo nie ma takiego czegos ze nie ma :) Albo kup se lepszy komputer :) pozdrawiam :)

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
VIP

Dostawałem tu ssy parę razy i nie ma opcji, że nie posiadasz ich w folderze cstrike, wstawiasz te spalone ssy, albo brak UB i elo.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel
Właściciel

Wypowiadać się mogą w tym dziale tylko:
- osoba odwołująca się
- admin banujący
- osoby z rangą UBTeam, UBTeam CS1.6, UBTeam CSGO, Moderator, [email protected], [email protected], Właściciel
- świadkowie (wypowiedzi wyłącznie z załączonym demem)
- osoba ubiegająca się o stanowisko UBTeam

Za spam w zgłoszeniu będą nakładane ostrzeżenia
Za wypowiedzi które nie wnoszą nic do tematu będą nakładane ostrzeżenia
Zakładając temat obowiązkowo dodajemy prefix serwera na którym otrzymaliśmy bana

TAK wiec proszę wrzucić ss nie ma opcji ze ich nie masz są w folderze cstrike ..

• Lubię to! 1

sygnatura.jpeg

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumie, Twojego płaczu... skoro jesyes lepszym graczem to gdzie masz ss? Mi @ TorcikRobił ss i jakoś je znalazłem pocdlugim czasie ,ale znalazłem.  I zakładam si3 ,że tez je masz tylko dobrze poszukaj :) .... no chyba ,że masz coś raku do ukrycia xD  przecież ewidentnie jest to wiadome ,że leciałes na aimie. A jeśli się mylę to znajdź ss wstaw A PRZEPROSZE CIE POBLICZNIE

• Lubię to! 1
  • Piwko 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel
Właściciel

gracz został zbanowany.png

• Lubię to! 1

sygnatura.jpeg

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...