Skocz do zawartości
Zarejestruj się i odbierz darmowego VIPa na 7 dni! KLIKNIJ ! ×

Partnerzy / Sponsorzy

Rekrutacja na UBTeam CS:GO otwarta! Zapraszamy do składania podań!

Rekomendowane odpowiedzi

• Nick podczas gry: Reav3sek. ^.^
  • IP/SteamID:STEAM_0:0:568165258
  • Typ serwera: Only DD2
  • Nick admina od, którego dostałeś/aś bana: ?
  • Data, godzina otrzymania bana:  ok 15
  • Wyjaśnienie:  Nie wiem czy to ban czy co, ale nie moge w ogóle się połączyć z serwerkiem dd2, z innymi serwerami tej sieci juz moge, moglby ktos pomoc/wyjasnic co mam zrobic zebym wszedl ponownie na serwer?
  • Wydruk z konsoli:  --

pre_1476993107__bracongifsygnazn.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm od czego tu zacząć, może opiszę w skrócie wszystko co pamiętam o twojej historii.

Pierwsze 3 sprawy z ok. stycznia:

1. Grałeś na serwerach i robiłeś GSJ, raz dostałeś perma od @ k1ll3r. PODOBNO dostałeś UB (nie wiem za co) i potem dostawałeś pojedyncze bany za kulture.
  2. Reklamowałeś inną sieć na serwerze TeamSpeak3, @ Torcikmiał cie banować za reklamę ale nie pamiętam czy ostatecznie doszło to do skutku.
  3. Aktualnie teraz w sygnaturze masz adres innego forum więc robisz cichą reklamę.

Sytuacja z dzisiaj:

1. Wszedłeś na serwer i chwaliłeś się tym że masz UB i że nic nie mogę ci zrobić.
  2. Zapytałem torcika jak to wyglądało to stwierdził że można powiedzieć błagałeś administracje o unbana. Doszedłem do wniosku że jak już zniżasz się do poziomu BŁAGANIA o UB to chociaż zachowaj ten poziom i nie udawaj kozaka na serwerze. U administracji jesteś niewiniątko a po odbanowaniu, jesteś największym kozakiem który tak o sobie wyzywa mnie na steamie i uważasz że nikt ci nic nie może zrobić.
  3. Powiem tak.. mooże gdybyś się nie chwalił i obnosił z tym że teraz ty jesteś królem bo dostałeś ub po permie to mooże nie dawałbym ci bana. Ale tak jak @ Torcikstwierdził że pierwsze błagasz o UB, a potem chwalisz się swoją zajebistością i pyskujesz na prawo i lewo to jednak ten ban się należy.

Informacyjnie:
Osobiście dałem ci bana IP na DD2, ale zapomniałem że ban IP jest na serwer a nie na bansa więc za chwilę dodam ci w bansie tak żebyś już nie pograł na żadnym z naszych serwerów i nie psuł innym krwi samym sobą.
Co do reklamy w sygnaturze to @ Torcikjest poinformowany więc prawdopodobnie na dniach dostaniesz przekreślony nick

image.png.1215bf4f6932402ddc3bc61abd8edf86.png

• Lubię to! 4

sss.jpg.795f8a460b28a8de021608ccff1f0872.jpg
Historia rang forum:
Użytkownik > Opiekun 5MAPS > Moderator > FragManiak > Opiekun DD2 > Technik AMXX

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
Administrator

Żegnamy

• Lubię to! 2

falubaz.jpg.c68e9f5b9f63def874c2675c023fcfae.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
Administrator

gracz został zbanowany.png

• Lubię to! 2

falubaz.jpg.c68e9f5b9f63def874c2675c023fcfae.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...