Skocz do zawartości
Zarejestruj się i odbierz darmowego VIPa na 7 dni! KLIKNIJ ! ×
Prośba o pomoc w odbudowie dachu, który zabrała nawałnica. ×

Partnerzy / Sponsorzy

Rekomendowane odpowiedzi

• Moderator
Moderator
Napisano (edytowane)

Imię: Dawid,
Ile czasu dziennie spędzasz na forum?: Bardzo dużo - w pracy, w domu, w samochodzie. Może nie widać mnie, ale można powiedzieć, że jestem taki cichociemny - niby mnie nie widać, ale cały czas obserwuje,
Przeczytałeś/aś i akceptujesz regulamin forum, moderatora oraz chatbox'a ?:  Jak najbardziej,
Umiejętność moderowania forum na silniku IPS w stopniu od 1 do 10: Powiem tak, krótko zwięźle i na temat - użytkowało się IPS Nulleda, MCP i ACP nie są mi obce, kwestia tylko dnia, aby przypomnieć sobie poszczególne funkcje, gdyż od ostatniego kontaktu z MCP/ACP mineło kilka lat,
Znajomość ortografii i poprawnej pisowni w stopniu od 1 do 10: Nie każdy jest doskonały, staram się używać poprawnej polszczyzny jak i interpunkcji. Ciężko mi stwierdzić na jakim szczeblu jestem, ale myślę, że mocne 7,5 będzie nie za wysoką, ale również nie za niską oceną. Oczywiście, jest to moja subiektywna opinia na mój temat, inni mogą stwierdzić, że jest za wysoka, a inni że za niska,
Doświadczenie jako moderator: Tak jak wspomniałem wyżej, miałem ocenić od 1 do 10, a troszkę się rozpisałem, więc nie będę pisał tego kolejny raz, 
Dlaczego akurat ty masz zostać moderatorem: Myślę, że po Awansie naszego Moderatora na Junior Admina, przyda się pomoc, gdyż zapewne będzie miał teraz inne ważniejsze obowiązki, a po drugie skoro rekrutacja jest otwarta, to mam prawo spróbować, pomimo tego, że nie posiadam 30 dni na forum. I tak jestem świadom, że bez spełnionych wymagań nie piszemy podania, ale niestety - zbyt duża chęć niesienia pomocy wygrała i oto jestem, 
Coś o sobie (dłuższa wypowiedź): Kurcze, to będzie trochę takie pisanie tego co wyżej, ale może nie będe się, aż tak rozpisywał na ten temat. Po prostu napisze takie najważniejsze rzeczy, więc - Jestem osobą spokojną, którą ciężko wyprowadzić z równowagi, podchodzę do każdej sprawy na spokojnie. Jestem zarówno bardzo pomocny jak i uparty - bardziej w dobrym znaczeniu tego słowa, jak coś sobie postanowię, to dążę do tego. Takim moim najnowszym postanowieniem tutaj w sieci, jest posiadanie najlepszego serwera PB w Polsce, a potem może nawet i na świecie, co będzie bardzo trudne, ale lubię wyzwania. Myślę, że to co napisałem, w pewnym stopniu wystarczy, nie ma co pisać książki, a uwierzcie potrafię lać taką wodę w pisaniu, że bym Was zanudził. 
Kontakt: Steam, GG, Forum   

Edytowane przez szczypek1g
  • Lubię to! 3
  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Zasłużony
Zasłużony

Witam,co do Twojego podania Dawidku to hmm😁 w sumie to ciesze sie,ze napisałeś! 

Osoba mi znana,spokojna i jak najbardziej ogarnięta na to stanowisko! 

W sumie to może I nie spełniasz "wymagań na Moderatora" ,lecz jak widać odkąd dołączyć z serwerem to jestes bardzo aktywny na forum i da się to zaobserwować. Rekrutacja jest otwarta,więc potrzenba jest Osobą,a skoro masz czas i chęci pomóc to nie widze żadnych przeciwskazań. 

Pamiętaj tylko,że gdy otrzymasz Swoją szansę to ma się to nie odbić na serwerze bo idzie On w bardzo dobrym kierunku! 

Jestem na Tak.

Powodzenia! 

Jeżeli do mnie piszesz,najpierw się przedstaw i napisz w jakim celu to robisz. Nie odpowiadam na wiadomości w stylu "jesteś?" "siema"."ej" "mam sprawę" "pomożesz?" 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
Administrator

Nie będę się za dużo rozpisywać, bo poprzednik napisał w sumie wszystko to co i Ja chciałem napisać.
Serwer Twój prosperuje dobrze od czasu dołączenia do sieci, nie obijasz się, nie rezygnujesz zbyt szybko (to się ceni), widać, że dążysz do postawionych sobie celów.
Również chciałbym tutaj mocno zaznaczyć, że gdybyś otrzymał promocję/awans na moderatora to bardzo chciałbym aby nie odbiło się to na Twoim zaangażowaniu w serwer. Co do Twojej osoby/kandydatury nie mam żadnych zastrzeżeń, administracja również nie ma złego zdania o Tobie. Jeśli jesteś chętny do pomocy przy forum to czemu nie dać Ci szansy?!

Ode mnie masz zielone światło. Powodzenia.

Pozdrawiam
Nie umiem w te kąkutery

falubaz.jpg.c68e9f5b9f63def874c2675c023fcfae.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
  • Urlop

Ja również jestem na Tak, ale napiszę jeszcze krócej niż poprzednicy haha :D 

Jesteś aktywny, spokojny i zaangażowany w to co robisz - brak zastrzeżeń. No i dodatkowa pomoc zawsze się przyda. :P

Pozdrawiam :Dolan:

168883912_ezgif.com-gif-maker(18).gif.1be5304844412a0edc5b7814e1db9ecd.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Też bym był na tak.

+Jak coś robi to z zaangażowaniem

+Pomocny

+Spędza dużo czasu na forum

+Pewnie przydadzą Wam się ręce do pomocy 

Tylko ciekawi mnie jedno🤔 gdzie regulamin pb 😮

Odnośnik do odpowiedzi
VIP

Piekło się też wypowie

Piekło mówi jestem na tak
 +wiek
+pomocny kiedyś mi pomożesz xD
+czas na forum i odajesz głosy
+ Przyda sie każda pomoc
 Dziekuje za uwage piekło ucieka.
Pozdrawiam @ PiekielnyDiabel

• Lubię to! 1

piekloxd.jpg.b31d143a7da83d4108992bd705149f99.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel
Właściciel

Troszkę za wcześnie,  nie poznaliśmy go do końca tak dobrze nie wiadomo co może zrobić będąc na moderatorze jak będzie się czul na tej randze .
Ale słyszeć go rozmawiając z nim na ts stwierdzam ze dobry z niego człowiek w porządku ale czas pokaże na co go stać :) 

• - Minimum 30 dni na forum. 
  • - 30 sensownych postów na forum.

Jestem na TAK 

• Super 1

sygnatura.jpeg

Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel
Właściciel

podanie przyjęte.png

sygnatura.jpeg

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...