Skocz do zawartości
Zarejestruj się i odbierz darmowego VIPa na 7 dni! KLIKNIJ ! ×
Prośba o pomoc w odbudowie dachu, który zabrała nawałnica. ×

Partnerzy / Sponsorzy

odbanowany LECHIA GDAŃSK!.<3 OFF/ON

LECHIA GDAŃSK

Rekomendowane odpowiedzi

• 1. Nick podczas gry: LECHIA GDAŃSK!.<3 OFF/ON 
  • 2. IP/SteamID: 
    STEAM_0:0:435301558
  • 3. Data i godzina otrzymania bana: 21 lip 2021 - 16:25:40
  • 4. Nick admina banującego: Skraaz(Skraaz)
  • 5. Typ serwera: [ONLYDD2] -FragArena.pl [KONKURS/VIP/SVIP/ASYSTY/RANGI/NOCNY VIP -21] @ pukawka.pl (de_dust2)
  • 6. Nazwa mapy: de_dust2
  • 7. Link do screenshotów zapakowany w *.rar https://www21.zippyshare.com/v/ETP7XOhR/file.html

zastanawia mnie ten screen gdzie widać ewidentnie ze gracz odlatuje od otrzymanego heada co widać w prawym górnym rogu a celownik jest ewidentnie gdzie indziej, powołam się na swoją możliwość rozpisania twojego demka, ponieważ sposób twojej gry zwrócił nie tylko moją uwage.

de_dust20003.jpg

tagtag.jpg

nie wiem czy mam się rozpisywać runda od 14:50, na pewniaka lecisz strzelasz zanim wychylą cofasz na dolny już wiesz ze tam wyjdzie
to co się stało w 18:38 to nie wiem lecisz long ułamek sekundy 2 banie jestes ct resp? wina demka?

wiec zaczne drugie demko gdzie na dolnym w 2:20 ewidentnie w spowolnieniu widać jak twój celownik "poprawia się" idealnie na głowy 
pomine juz akcje które widzialem z speca gdzie  skanujac "przypadkowo" poprawiasz celownik na kogoś przebiegającego za ścianami..

moim zdaniem odpał.

tagtag.jpg

• Junior Admin
Junior Admin
20 godzin temu, Skraaz napisał:

nie wiem czy mam się rozpisywać runda od 14:50, na pewniaka lecisz strzelasz zanim wychylą cofasz na dolny już wiesz ze tam wyjdzie

w tej rundzie dostałeś hs na midzie, a było wiadomo, że siedzisz tam wcelowany z awp na respie, bo strzeliłeś :P nie trudno tam hs trafić, jak głownie widać tylko głowę TT :D 

strzał przy anarchii zanim chłop wychylił - widział wcześniej, że ktoś idzie w kierunku anarchii, więc to mógł być przypadkowy strzał zanim się pokazał 

akcja w dolnym - wiedział, że w górnym jest TT, bo Natka tam zginęła parę sekund wcześniej :D

to co się stało w 18:38 to nie wiem lecisz long ułamek sekundy 2 banie jestes ct resp? wina demka?

wina demka, a te 2 hsy to były strzały w 2 AFKi :D 

wiec zaczne drugie demko gdzie na dolnym w 2:20 ewidentnie w spowolnieniu widać jak twój celownik "poprawia się" idealnie na głowy 

ta akcja to była chyba jedyna, która przykuła moją uwagę, ale uważam, że ten pierwszy hs był czystym szczęściem, a hs trafiony drugiej osobie był dopiero po paru strzałach

moim zdaniem czyściutki jest, więc UB - jakieś sprzeciwy zapraszam pw haha xD 

168883912_ezgif.com-gif-maker(18).gif.1be5304844412a0edc5b7814e1db9ecd.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...