Skocz do zawartości
Zarejestruj się i odbierz darmowego VIPa na 7 dni! KLIKNIJ ! ×

Partnerzy / Sponsorzy

odbanowany logout ss

logout

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick podczas gry: logout
2. IP/SteamID: STEAM_0:0:9222712
3. Data i godzina otrzymania bana: przed chwilą
4. Nick admina banującego: torcik
5. Typ serwera: dd2
6. Nazwa mapy: dd2
7. Link do screenshotów zapakowany w *.rar https://www12.zippyshare.com/v/AnjTvO2U/file.html

I druga rzecz, dlaczego moja kobieta dostała bana za ''podpowiadanie na ts''? 
Proszę o rozpiskę demka w takim razie, gdzie widać podpowiedzi. Ciekawe jest to, że screeny dostałem po zeskanowaniu Pandy, wcześniej wchodziły mi inne skany, które głównie były na początku każdej z rund, wszystko było słychać, bądź tam się strzelali. Wszystkie moje skany, akcje są po usłyszeniu tupnięcia, strzelania, biegania. Żadnego info od Kolorowej nie było, miałem dobrą mapę i większość moich dzisiejszych dobrych akcji rozgrywało się gdy Kolorowa również żyła, można zwrócić też uwagę, że zwykle umiera później ode mnie. :) Pozdrawiam cieplutko. I zadajcie sobie pytanie jak mogła mi podpowiadać co mam skanować będąc na innym BS. 

Edytowane przez logout

Ok, rozumiem, że analizowanie zwykłych screenów zajmie Ci do jutra.

Tak, sprawa dotyczy mnie, skoro zbanowałeś kolorową, za podpowiadanie na TS, to oznacza, że podpowiadała MI.
Jeżeli rozpiszesz moje demko i pokażesz w których czasówkach miałem podpowiedzi i nie grałem na słuch, albo radar, to możesz mi nawet dać perma, aby rozpiska była poprata przez UBT. :)

Edytowane przez logout

• Torcik zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...